Міністерство оборони США оголосило про проведення в Ізраїлі другого конкурсу стартап-компаній, які запропонують найкращі рішення, спрямовані на боротьбу з терором.

Разом з Пентагоном організаторами конкурсу виступлять міністерство оборони Ізраїлю, Массачусетський технологічний інститут та Тель-Авівський університет.

В рамках конкурсу будуть проведені два змагання - на кращу контртерористичну технологію і на кращий додаток для мобільного телефону.

Головний приз змагання - 100.000 доларів. Другий приз - 10 тисяч доларів.

Фіналісти будуть запрошені на призначену на 7 червня цього року конференцію по контртерористичним технологіям.

За приз зможуть змагатися стартапи, що працюють в сферах тактичного аналізу даних, поглибленого вивчення, виявлення вибухівки, хімічних і біологічних речовин, розвідки, придушення БПЛА, персональної безпеки.

На відміну від першого конкурсу, що пройшов рік тому, на цей раз до змагань будуть допущені стартапи, що працюють в сфері кібербезпеки.

За словами директора управління з технічної підтримки боротьби з терором Адама Тарсі, Ізраїль - один з п яти основних партнерів Пентагону в сфері розробки контртерористичних технологій.

Також в число партнерів входять Великобританія, Канада, Австралія і Сінгапур. При цьому Ізраїль володіє унікальним досвідом і оригінальним поглядом на багато проблем.

Ізраїльтяни мають унікальну здатність знаходити рішення проблем і доводити їх до імплементації швидше будь-якого іншого нашого партнера , - заявив Тарсі.

При цьому Тарсі підкреслив, що шукає команди, які не тільки рушать ідею, а й мають здатність довести її до певного етапу втілення в життя відповідно до жорстких вимог.

Нагадаємо, що переможцем першого конкурсу стала компанія Insoundz. Створена в 2013 році компанія розробляє систему аудіорозвідки, що дозволяє виділяти певні звуки з шумового фону. У 2015 році вона увійшла до списку 10 найбільш перспективних оборонних стартапів Ізраїлю за версією Frost Sullivan