Ізраїльська компанія Convexum оголосила про розробку нової інноваційної технології, що дозволяє ефективно захищатися від безпілотних літальних апаратів, дронів-розвидників.

Дрони зараз активно використовувалися у тому числі у військових цілях, в небі над Ізраїлем.

Дрони використовують для збору розвідувальної інформації без будь-якого ризику для людського життя, та й коштують значно менше, ніж пілотовані або беспілотні літаки. Ряд встановлених на них систем дозволяє дронам підлітати максимально близько до цілі, не будучи при цьому виявленими.

За словами представника Convexum, компанія розробила систему, яка може взяти під свій контроль будь-який дрон, і таким чином, захистити військові об'єкти від електронних «очей» та «вух» противника.

Компанія стверджує, що система «забезпечує підвищену безпеку периметра проти ворожих дронів і безпілотних літальних апаратів, які можуть зявитися над секретними об'єктами».

Система перехоплення дронів діє автоматично, вона відключає управління від будь-якого БПЛА, який приходить занадто близько від «чіпких рук» системи, і направляє безпілотник в місце безпечної посадки , де на нього вже чекають солдати.

Інші існуючі на сьогоднішній день системи здатні лише виявити проникнення дронів, але не в змозі запобігти їх проникненню і, тим більше, управляти ними.

За словами представника Convexum, нова система може бути використана для захисту широкого спектру місць, зокрема - військових баз, аеродромів, полігонів і в'язниць, від проникнення «занадто цікавих» дронів.