Напевно, у вас є свій власний список ритуалів, які допомагають вам подвоїти свою ефективність. Або, якщо ви схожі на мене, то ви шукаєте нові ідеї, які допомогли б вам залишатися сфокусованим на протязі всього дня.

Ми попросили співтовариство InVision поділитися порадами з цього приводу, і отримали декілька дійсно хороших відповідей. Ось що вони нам розповіли:

Концентрація і увагу є ресурси, які ви можете поліпшити

«Наш офіс знаходиться на велосипедній доріжці, тому я, зазвичай виходжу на прогулянку з незайнятим в проекті співробітником. Свіже повітря дуже допомагає поглянути на проблему з іншоїточки зору. На роботу я повертаюся з головою, повною нових ідей і парою тисяч кроків на Фітбіте! »

Джон Мур, Старший партнер в Innovatemap

«Для мене, увага і концентрація - це ті ресурси, які необхідно постійно покращувати. Людина, яка добре вміє концентруватися, може залишатися сконцентрованим 4 години на день, а людина, ще недостатньо розвинув ці навички зможе концентруватися тільки одну годину на день. Особисто мені, сконцентруватися допомагає знання, що кожен раз, коли я поринаю в проект, я треную свої навички концентрації. Це означає, що мені потрібно бути уважним, відловлювати моменти, коли я відволікаюся і розуміти, як таких моментів уникнути ».

Кассіус Киані, Партнер в Mikleo

«Я йду з офісу, купую каву, роблю все, щоб перестати витріщатися на екран. Найчастіше, в такі моменти я знаходжу натхнення, або якісь ідеї, про які раніше не думала. Потім я повертаюся, включаю музику, і беруся за роботу».

Меган Лоджескі, Графічний дизайнер в Bright Cellars

«Зазвичай, проблеми з концентрацією у мене виникають через те, що в голові рояться безліч ідей, і у мене не виходить сфокусуватися на поточному завданні. У таких випадках я просто записую всі ці ідеї. Тоді я можу дозволити собі про них забути, і продовжити працювати. Ще я люблю взяти невелику перерву і трохи розслабитися в нашій кімнаті відпочинку».

Шенон Ремелот, UX дизайнер в Quicken Loans

«Я випиваю склянку води, або чашку еспресо, надягаю навушники, і слухаю інструментальну музику, начебто Tycho або Gramatik. Я включаю її так голосно, щоб не чути людей навколо».

Стефані Полус, Проектний менеджер в Ideapark

«Я слухаю подкаст Design Matters»...

Кара Феллоус, Творчий менеджер в Sanitas Skincare

«Я випиваю чашку кави, переходжу в інше місце, і вдягаю навушники»...

Кетлін Робертсон, Розробник/Дизайнер в DigitalMarketer

«Коли все дійсно погано, я виходжу в магазин за яким-небудь холодним напоєм, отримуючи при цьому частку «людського фотосинтезу», і ковток свіжого повітря. Потім кілька хвилин прогулююся офісу щоб не сидіти за комп'ютером і перефокусуватися. Коли я повертаюся, я підбираю музику під настрій, і вдягаю шумозаглушуючі навушники»...

Алексіс Люціо, Продуктовий дизайнер в Sysdig

Витийте кави, змініть локацію, надягніть навушники...

«Кава, і іноді техно музика. Як дизайнер, я схильна вбирати емоції, і вони відбиваються на моїй роботі. Так що я підбираю що-небудь під настрій і приступаю до роботи»...

Джемі Том, Медіа і IT фахівець в Navigators of Canada

«Важко зосередитися, коли вас оточює занадто багато відволікаючих предметів, як фізично на моєму столі, так і в моєму мозку, або в цифровому вигляді на екрані. Я вважаю, що іноді мені просто необхідно побутися всеьго цього. Написати коментарій до якогось посту, написати твіт, записати, що мені потрібно зробити. А потім знову натянути навушники, і знову повернутися до реальної роботи»...

Ching Hsieh, дизайнер по продуктам Bay Labs

«Я одягаю навушники, і слухаю одну і ту саму пісню. Це може здатися дивним, але повторення змушує мене забути про час, і я повільно растворяюсь в процесі»...

Кріс Рудолф, Головний графічний дизайнер в New World Group Inc.

Дайте собі можливість трохи попрокрастинувати

«Спочатку, я даю собі певний час на те, щоб перестати робити все, що я зазвичай роблю для того, щоб трохи відволіктися. Потім я знаходжу місце, де я можу залишитися наодинці, вимикаю телефон, випиваю чашку кави, стакан води. Потім вибираю музику, включаю повтор, і працюю»...

Раян Ньюфілд, Дизайнер візуальних інтерфейсів в Index Exchange

«У мене є акуратно підібраний плейлист, до якого увійшли треки які дуже мене зворушують, який я слухаю, коли проектую екрани. Але якщо я не знаю з чого почати, то кличу колегу, беру дошку, і починаю щось говорити і малюю».

Кріс Бек, Головний партнер в Innovatemap

«Я одягаю навушники, ігнорую всі повідомлення, мейли, всю офісну балаканину. Обожнюю альбом Forgive Durden« Razia's Shadow ». В їх музиці є щось, що дуже допомагає мені сконцентруватися. Іноді, коли у мене багато роботи і я не можу сконцентруватися, я використовую Метод «Помідора»

Чарлі Пренглі, Дизайнер в EDITED