З часу запуску Facebook в життя Марка Цукерберга сталося багато змін, але у нього досі є звичка щодня носити однаковий одяг. Іншим не менш відомим прикладом любові до однаковому одязі є Стів Джобс з його чорною водолазкой, синіми джинсами і кросівками New Balance.

Чому ж відомі та успішні люди вибирають один стиль, коли можуть купувати собі новий різноманітний одяг хоч кожен день?

Нещодавно генеральний директор Facebook поділився фотографією свого гардероба, де зображені два типи футболок на кожен день, які він буде носити після повернення на роботу зі свого міні-декрету. Його наряд може здатися нудним, але Цукерберг має гідні підстави надягати однакову футболку кожен день. Він стверджує, що одягається таким чином, щоб зосередитися на більш важливих рішеннях на роботі.

Марк пояснив свою позицію ще під час першої сесії питань і відповідей громадськості в 2014 році, коли його запитали, чому він завжди одягається однаково.

Я дійсно хочу приймати якомога менше рішень, які ні на що не впливають, щоб краще служити суспільству. Мені пощастило, бо я кожен день можу прокидатися і приносити користь більш мільярду чоловік. І я відчуваю, що не виконую свою роботу, коли витрачаю енергію на дурні і легковажні речі , - сказав тоді Цукерберг.

Один з найбільш одіозних фактів про культового керівника Apple є його зовнішній вигляд, який не змінювався роками. У біографії Джобса, написаної Уолтером Айзексон, автор цитує слова голови Apple про те, що у нього достатньо улюблених комплектів одягу до кінця життя.

У Стіва навіть була ідея ввести уніформу для співробітників його компанії, але її ніхто не зустрів з великим ентузіазмом. Але Джобсу і раніше подобалася думка про уніформу для себе. Це повинно було бути щось зручне і легко впізнаване. В результаті він замовив для себе 100 чорних водолазок, в яких його згодом звик бачити весь світ.

Винахідник електричного самобалансуючого транспортного засобу Segway Дін Кеймен також входить в компанію однаково одягнених знаменитостей. Кеймена часто бачать верхом на своєму винаходу, завжди в джинсах і джинсового сорочці.

Що ж штовхає людей на таке урізання гардероба?

Однаковий одяг, як і говорив Цукерберг, звільняє трохи часу, який можна витратити на більш важливі завдання.

Зазвичай ми і не помічаємо, скільки часу витрачаємо на роздуми про те, що надіти. Хоча вважається, що це актуально тільки для жінок, але чоловіки також можуть витратити чимало часу, наприклад, на вибір краватки до костюма.

У будь-якому випадку, однаковий гардероб звільняє від прийняття рішення про зовнішній вигляд, так що ви ніколи не мали сумніву, чи йде вам сьогоднішній наряд. Головне - відразу вибрати зручний і приємний для вас стандартний комплект одягу.

Не обов язково обмежувати свій робочий гардероб тільки одним комплектом. Можна створити їх декілька, але таких, щоб ідеально вам підходили. В такому випадку ви завжди будете впевнені, що добре виглядаєте, і не будете витрачати багато часу на підбір одягу.