80% від загального числа всіх бізнес-проектів вмирають в перші півтора року життя, які не втішна статистика, правда?

Але, насправді, все не так вже й погано.

Ми підготували для вас своєрідний рейтинг помилок, які можуть потопити ваш бізнес.

Починайте свій бізнес-шлях з вірних кроків, які згодом призведуть до успіху, і не робіть того про що ми розповімо нижче.

1. Звільнитися з постійної роботи

Вирішили запустити власний бізнес? Не поспішайте говорити про це начальнику і вже тим більше не біжіть звільнятися! Як показує практика, такий зухвалий і самовпевнений вчинок, надалі може обернутися проти вас.

До тих пір, поки ваш проект не набере швидкість постарайтеся поєднувати власне починання і з уже наявною роботою.

2. Покласти на чашу ваг занадто багато

Запускаючи власний стартап, підприємці як правило настільки загоряються, що поспішають зробити все і відразу. При цьому досить часто на кін ставиться занадто багато, та й ризик цей сам по собі є не виправданим.

Як би сильно вас не захлеснув дух авантюризму і надихнули перші самостійні кроки, постарайтеся взяти себе в руки і працювати спокійно, вдумливо і розмірено. На те, щоб створити хорошу компанію у вас піде досить багато часу. Будьте до цього готові!

3. Чекати, що клієнт знайде вас сам

Який би крутий продукт ви не створили, клієнт ніколи не прийде до вас самостійно. Сьогодні на ринку користувальницьких послуг представлена величезна безліч різноманітних товарів, і кожен день асортимент поповнюється ще як мінімум кількома сотнями пропозицій.

Для того, щоб про вас дізналися необхідно вийти в світ і показати себе всім і кожному.

4. Не підготуватися до змін

Запускаючи власний проект ви повинні бути готові до того, що цей процес суттєво вплине на ваш спосіб життя. Попервах працювати доведеться практично цілодобово.

Підготуйте своїх близьких до того, що ваш будинок часом буде офісом, кабінетом і відділом продажів.

5. Не провести ревізію ринку

Посеред ночі ви прокинулися і зрозуміли, що придумали найкраще, єдину і неповторну назву для свого проекту, вже бачите вивіску над головним входом в офісі і подумки намалювали рекламу ...

Радимо для початку перевірити свою ідею на новизну. Шанс, що ви придумали щось дійсно унікальне дуже невеликий. Якщо надалі виявиться, що десь уже зареєстрована торгова марка з аналогічною назвою, то проблем вам не уникнути.

6. Форма власності була обрана неправильно

Природно, мрія кожного підприємця - одноосібне управління та володіння компанією. Але краще розглянути всі наявні варіанти власності, адже у кожної є як плюси, так і мінуси і проконсультуйтеся з фахівцями. Витрачений час і гроші незабаром повернуться сторицею.

7. Відокремте кошти компанії від власних

Запускаючи власний бізнес обов язково відкрийте окремий рахунок в банку, і ніколи, чуєте, ніколи не змішуйте особисті гроші із засобами компанії. Це тільки здається, що керувати фінансами легко і в будь-який момент ви зможете їх роз єднати.