17 квітня вже в який раз кияни біли вимушені вийти біля стіни приміщення Київради, своїм вчинком довевши, що інструментарій так званої електронної демократії не є дієвим.

Питання які підняли активісти вкрай важливі для нашого міста. Це створення музею на Поштовій, де на місці спорудження підземного ТРЦ кілька років тому знайшли вулицю часів Київської Русі. А також проект рішення передбачає розірвання договору оренди землі з підприємством "Макрон", яке порушуючи всі можливі норми намагається звести на Андріївському узвозі 30-метровий готельний комплекс. І це не дивлячись на те, що на Андріївському узвозі, що входить до двох охоронних зон: Андріївської церкви і Софії Київської допустима висотність будівель становить лише 9 метрів!

Нажаль, на засіданні Київради яке саме проходило 17 квітня, ані питання припинення договору з ТОВ «Хенсфорд-Україна», що споруджує торгово-розважальний центр (ТРЦ) на Поштовій площі, ані питання розірвання договору з ПП “Маркон” розглянуті не були.

Під час доповіді з трибуни голови фракції "Самопоміч" у Київраді Сергія Гусовського фракція "Єдність" почала щось активно обговорювати у залі, а з кулуарів долинали звуки протесту громадських активістів.

"У зв'язку з неможливістю проводити пленарне засідання в нормальному режимі, оголошую перерву. Ми продовжимо в четвер о 10:00", - перебив його секретар Київради Володимир Прокопів і закрив засідання.

Активісти намагались блокували вихід із сесійної зали, коли депутати хотіли завершувати засідання, але це не принесло ніякого зиску, депутати вийшли з будівлі через чорний вихід.

(фото: Гродмадське радіо)