Часто пишуть: ось Ви критикуєте, а що робити?

Відповіді про те, що робити, давав багато разів, але зараз дам відповідь всім, комплексну, пише Святослав Стеценко .

Усвідомлення мети.

Саме важливої саме для вас мети.

Якщо для вас метою є жити вільною людиною на українській землі і заради цього ви готові воювати, раджу читати далі.

Якщо для вас метою є жити заможно, безпечно і комфортно просто зараз, раджу їхати з України. Найближчі роки для вас буде гірше. Буде небезпечно, ризиковано, менш комфортно. Донбас або коліївщина можуть прийти до вашого комфортного маєтку, де ви мирно живете поза ідеологій і політики на чесно зароблені гроші.

Якщо для вас метою є жити стабільно і щоб хтось дав роботу, квітки на футбол і щоб не треба було самому думати, то вам взагалі не слід напружуватися, тому що все буде навпаки.

Оцінка обстановки.

Клас трупоїдів-шахраїв-гельмінтів та його прислужники позбавилися свого найбільш нахабного, котрий почав замість звичайних посполитих поїдати нібито своїх. Позбавилися нахаби чужими-нашими руками. І тепер для них головне утримати посполитих у покорі, що їм непогано вдається. Зараз у них чвари між собою за наближеність до державної годівниці, але проти посполитих вони завжди згуртовані.

Путін на чолі Московської орди прагне того самого, що і наші гельмінти, утримати нас у стійлі. Для того і веде війну. Щоб будь-кому іншому поруч з Московією навіть думка не приходила бути вільними. В цьому Московія має спільний інтерес з нашими гельмінтами. Суперечка між Московією і гельмінтами лише в тому, хто буде збирати данину з наших посполитих.

Посполиті як були ніякими, такими і залишаються. Зародки опору руйнуються то професійними гарно оплачуваними активістами , то захмарними амбіціями дрібних отаманів.

Зовнішньому світу проблеми посполитих байдужі. У них є власні проблеми. Допомогти вони нам захочуть лише тоді, коли ми будемо діяти в їхніх інтересах, коли ми будемо для цього рвати жили.

Завдання.

  1. 1.Для політично активних. Беріть участь у створенні і розвитку ідеологічних громадянсько-політичних сил. Це той інструмент, без якого не можливі докорінні зміни на краще.
  2. Для всіх. Майте зброю, вмійте володіти зброєю. Об єднуйтеся з такими самими, бо сам ти навіть озброєний нічого не вартий. Проходьте військовий вишкіл, бо невелика злагоджена група бійців переможе натовп стрільців.
  3. Для тих,хто хоче жити в Україні. Воювати проти Московії та підтримувати тих, хто проти неї воює. Без перемоги над Московією не буде нічого. Взагалі. Все буде Московська орда.

Дуже просто, потрібно лише зробити.

Зброя і злагодженість є визначальними чинниками.

А ні гельмінти, а ні Московія не допустять докорінних змін в Україні у мирний спосіб. Це навіть не обговорюється.

Коли настане справжня криза, все вирішувати буде зброя і великі батальйони. Відсидітися не вдасться нікому. Загроз буде багато: Московія та її поплічники, кримінальні армії місцевих гельмінтів, банди мусорів, ура-революціонери, для яких головне геть , просто мародери.

Порятунок у великих батальйонах згуртованих відповідальних громадян. Лише в цьому, ні в чому іншому.

Захищені будуть лише ті, хто у складі великих батальйонів. Коли почнеться загальній ****рез, посполитими ніхто опікуватися не буде. Читайте про Боснію, Чечню, Абхазію, Придністров я, там все написано.

Тому не гайте час, готуйтеся.

Приходьте до нас в Український Легіон.