27 серпня 2015 року, у штаб-квартирі Агентства внутрішньої безпеки Республіки Польща (АВБ РП) підписано Угоду між Урядом Республіки Польща та Кабінетом Міністрів України про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом.

Угоду за дорученням своїх урядів підписали Голова АВБ РП бригадний генерал Даріуш Лучак та Голова СБУ генерал-полковник Василь Грицак.

На підставі угоди буде створена нова юридична база охорони інформації з обмеженим доступом, обмін якою здійснюється між Польщею та Україною, або яка створюється під час співробітництва обох країн.

Передбачені в Угоді положення стосуються органів державної влади, підприємців, які виконують контракти з обмеженим доступом, та фізичних осіб у сфері наданого їм права доступу до інформації з обмеженим доступом і у рамках службових обов язків, які вони виконують.

Врегулювання цього питання є важливим не тільки з точки зору безпеки Польщі та України, а й економічного співробітництва, оскільки воно створює юридичну базу для укладення контрактів польськими та українськими підприємцями.