Об єднання політичних сил Петра Порошенка та Віталія Кличка наочно продемонструвало вкрай низький кадровий потенціал нового політичного проекту Солідарність .

Не дарма Петро Порошенко відмовився від того, щоб його прізвище значилося у назві переформатувати партії.

Але і тут є дві думки Порошенко планує продати свій проект, тому прибрав своє прізвище з назви, чи Порошенко вже продав його.

Тим не менше, анонсований ще два тижні тому з їзд, на якому повинні були об єднатися партії Петра Порошенка Солідарність і УДАР Віталія Кличка, пройшов без особливих сенсацій.

Хоча ЗМІ перед з їздом всіляко сватало до нової проурядової партій ще ї Народний фронт , останні не стали долучатися до нової політичної сили.

Схоже бажання Банкової підштовхнути своїх переговірників із табору Арсенія Яценюка до повної політичної капітуляції не стало поштовхом для голови НФ .

Цей хитрий фінт, судячи з усього, зазнав фіаско, і в кінцевому підсумку, Порошенко і Кличко обмежилися дуетом.

Під час з їзду звернули на себе цілий ряд персоналій, які відзначилися при роботі на минулу владу.

Можна згадати забудовника Лева Парцхаладзе, який є заступником губернатора Київської області і за сумісництвом керівником обласною організацією Солідарності .

Подив викликала поява на з їзді Вадима Костюченка - одного з одіозних представників команди Віктора Медвечука. Есдек з майже двадцятирічним стажем, якого ультрас столичного Динамо звинувачували в організації тітушек під час Майдану, а також відкритій підтримці антимайдан свого часу був заступником голови Федерації бойового самбо України, главою якого був кум Путіна. Зараз Костюченко, якого по-хорошому, давно слід було б люструвати, зумів дорости до крісла заступника голови Федерації футболу України, де непогано себе почуває. І, судячи з усього, турбувався подальшої політичною кар єрою разом з Порошенком і Кличко.

На загальному тлі особливо виділялася одіозна група киян .

В цілому, в команді як Порошенко так і Кличко, кількість представників молодої команди Черновецького зашкалює, і тепер, після об єднання, дерибанщики Києва, яких життя розкидало по різних кутках, знову опинилися під одним політичним дахом.

Візьмемо, приміром, сьогоднішній президія партії Солідарність .

Секретарем Солідарності виявився маловідомий Максим Саврасов, молодий хлопець з вражаючою біографією. З 2006 по 2014 рік, Саврасов, якого називають людиною ще одного екс-космонавта , а нині без п яти хвилин депутата від БПП Сергія Березенко, був депутатом Київради від Блоку Леоніда Черновецького .

У команді як Порошенко так і Кличко, кількість представників молодої команди Черновецького зашкалює, і тепер, після об єднання, дерибанщики Києва, яких життя розкидало по різних кутках, знову опинилися під одним політичним дахом.

До слова, сам Березенко на нинішньому з їзді був одним з найпопулярніших і обговорюваних фігур. Йому, за очі, звичайно, пригадували не тільки плідну роботу за часів Леоніда Михайловича, але й не менш успішну виборчу кампанію в Чернігові, де про скупку голосів молодим, але вельми амбітним політиком, не говорив тільки ледачий. Коли ж стало відомо про швидкий приїзд гаранта, Березенко, як справдешній паж, кинувся зустрічати свого патрона.

Втім, в залі знаходився ще один екс-депутат Блоку Леоніда Черновецького, що займає, між іншим, посаду заступника голови глави парламетських фракції БПП .

Мова йде про компаньйона і близький товариш Петра Олексійовича Ігорі Кононенко.

Правда, на з їзді була лише мала частина тих людей, хто дерибанив Київ на протязі 7 років правління Льоні-Космоса.

Але це не означає, що всі інші одіозні персонажі не братимуть участь у роботі Солідарності .

Чи варто згадувати про те, що одним з кращих друзів Березенко є одіозний екс-секретар Київради Олесь Довгий, який хоч і не був присутній на з їзді, але його інтеграція в БПП допомогою таких друзів не є таємницею.

У недавній кампанії в Чернігові Довгий допомагав Березенко перемогти маршала Гречку Геннадія Корбана.

Але не тільки в команді Порошенко присутні настільки відомі з дерибану Києва особистості.

У команді Віталія Кличка таких знаменитостей точно не менше.

Зокрема, в приміщення НСК Олімпійський , де проходив з їзд, мало не фізично відчувалася тінь правої руки Кличка, одіозного забудовника столиці Вадима Столара, якого раніше називали гаманцем Черновецького, і який також відповідав за земельні питання. З незмінно чудовим результатом - землі в столиці ставало все менше.

Нещодавно Столара відсунули від керівництва виборчим штабом об єднаної Солідарності до Київради. Проте вплив Столара нікуди не зникло.

Так, одним з членів партії Солідарність був призначений глава департаменту з питань благоустрою КМДА Дмитро Білоцерківець, якого називають креатурою Столара.

Втім, нікуди не поділося і вплив Столара на штаб Кличка на майбутніх виборах мера Києва.

Варто враховувати, що крім Столара в команді Кличка трудиться і екс-депутат Київради від БЛЧ Алла Шлапак, яка відповідає за мережевий маркетинг в Києві, а якщо простими словами - за роздачу гречки виборцям ...

Сьогодні під час з їзду журналістів розсмішив коментар глави фракції БПП у парламенті Юрія Луценка, який, кажучи про майбутні вибори в місцеві органи влади, сказав: Мені до сраки рейтинги . Схоже, таки до сраки , оскільки вищезазначені персоналії заточені зовсім на іншу роботу з виборцями, в якій