Перед своїм звільненням міністр екології та природніх ресурсів Ігор Шевченко встиг посприяти видачі своєму політичному патрону Олександру Онищенко 50 тисяч гектарів землі, де залягає бурштин .

Про це у своєму Facebook написала нардеп Ірина Суслова.

Також Суслова звернулась до ‪ Генпрокуратуру із проханням розібратися у ситуації і вжити необхідних заходів.

18 червня 2015 року міністр Шевченко заявив, що очолюване ним відомство займається розробкою пропозицій до законопроекту, який дозволить місцевому населенню легально добувати бурштин і здавати його державі.

А вже 26 червня 2015 року Комісія з питань погодження надання надр дає добро на виділення фірмі Надра-Спецленд Ресурси землі у користування з метою розробки ділянок бурштину .

Розмір території, що виділяється у Рівненській області - 50 тисяч гектар.

Експерти пов язують зазначену компанію із нардепом, що входить до групи парламентських тушок Воля народу Олександром Онищенком.

Уся ця не хитра операція реалізовувалася під час скандалу.

В результаті, Шевченко через польоти літаком за кошти нардепа-олігарха ‪ Онищенка, був із ганьбою звільнений парламентом.

Але, схоже, завдання патрона виконати встиг.

Стає зрозумілим, чому ‪Шевченко до останнього так тримався за своє крісло

Запущена схема монополізації видобутку народного багатства виглядає особливо цинічною на тлі регулярних конфліктів між правоохоронцями та видобувачами бурштину-місцевими мешканцями.

Поділяю обурення людей, які просять мене не допустити перерозподілу багатств на користь олігархів.

Зробимо усе можливе, щоб запобігти незаконному захопленню золотих земель нечесними політико-бізнесменами.