Продовжуючи вивчати висловлювання справжніх патріотів я вирішив за цитувати пост Провідника , написаний ним по факту укладення Мінських угод і прийняття мертвого закону Про особливості місцевого самоврядування в ОРДіЛО , пише Ігор Ронович .

Текст його поста зберігаю. Від себе додам тільки посилання на деякі загальновідомі факти.

От саме цей пост: Про зрадників, угодовців і Перемогу

1. Ті, хто послідовно зливав Майдан, ведучи переговори про капітуляцію з Януковичем, переконували нас, що перемогти всесильну владу донецьких - неможливо .

Дуже цікава думка, а саме через це:

В момент расстрела майдановцев лидер Правого сектора встречался с Януковичем . 25.02.2014, Мустафа Найем, Факти ICTV .

Правый сектор отрицает встречу Яроша с Януковичем . 25.02.2014, Інсайдер.

Ярош подтвердил, что встречался с Януковичем . 26.02.2014, Правда України

2. Ми їх не послухали! Небесна сотня, Самооборона, Правий сектор і тисячі патріотів зламали плани владних клептоманів .

Немає жодного документального підтвердження участі ПС в подіях на Майдані 18-20.02.2014. Участі ПС, як організованої структури, а не окремих бійців.

Це не зовсім етично і правильно таке писати, але якщо Ярош хоче маніпулювати такими питаннями, то нагадаю, що в Небесній Сотні теж немає само призначених поганячів Януковича.

3. Вони ж, колабораціоністи, врешті, прийшли до влади. Користуючись обставинами, здали Крим, щоб вирівняти електоральну масу

Правый сектор отправит в Крым поезд дружбы для борьбы с сепаратизмом . 25.02.2014. Лівий Берег .

Правый сектор готов воевать в Москве . 06.03.2014. NewsRU.

Если Кремль попрет дальше, будем воевать , - Правый сектор . 07.03.2014. Цензор

Це, і інші подібна гучна демагогія ПС, була формальною підставою і інформаційним прикриттям необхідності захисту кримчан .

Нагадую, крім гучних погроз, ніяких дій ПС не вчинив.

Президент РФ Владимир Путин принял решение возвратить Крым в состав России, потому что не мог бросить людей под каток националистов . 10.03.2014. E-News.

4 . Пам ятаю, як спілкуючись з командирами оточених ворогом частин, чув слова: Хай командування відасть наказ про відкриття вогню. Ми прорвемося !

В Крыму 80% украинских военных добровольно перешли на сторону РФ . 25.3.2014. Цензор.

5. Але ті політичні бариги, котрих чорт заніс у владні крісла і для яких слово ЧЕСТЬ нічого не варте, ніякого наказу не віддавали. Боялися розізлити Путіна ...

Турчинов давав наказ стріляти в Криму, але військові його не послухали. Кримські контрактники не були готові навіть робити вигляд, що захищаються . 27.06.2014. Лівий Берег.

6. Далі був Донбас. Ще сепари не захопили Славянськ, ми, українські націоналісти, вже зверталися до постреволюційних владоможців із закликами творити Добровольчі підрозділи і частини .

Коли починалися події в Криму і на Донбасі і хлопці з Майдану формували батальйони, вступали в Нацгвардію і ЗСУ, ПС весь цей час сидів в готелі Дніпро, віджимав кафешки в Києві і катався на машинах Януковича.

ПС покинув готель Дніпро після свавілля в кафе . 01.04.2014. RBC .

У Яроша зізналися, що їздять на машинах Януковича . 29.03.14. Правда України.

Де, до-речі, зараз автопарк та майно Януковича і Пшонки?

ПС не брав жодної участі в стримуванні розвитку сепаратизму на Донбасі і не брав жодної участі в подіях в Слов янську!

7. Ми, будучи державниками та сповідуючи гасло Не нашкодь! , підтримали цю людину на новій посаді, незважаючи на його активну співпрацю з Януковичем, бо розуміли що Верховний головнокомандувач на війні має бути один .

Активну співпрацю з Януковичем

Чудова фраза від людини, яка під час розстрілу Майдану пила каву з Януковичем!

А в чому була ця співпраця з моменту Майдану?

Розуміли що Верховний головнокомандувач на війні має бути один

І тому вже рік заважаєте Генштабу прийняти до лав ВСУ 300 бійців ДУКу?

8. Але, виглядає, що помилилися... Послідовна реваншистська кадрова політика, мусорська контреволюція, збільшення корупційних схем, відкатів та хабарів у тилу, загравання з ворогом на фронті, абсолютне небажання рахуватися з думкою революційного народу - підтверджує правило про компрадорську буржуазію і олігархат. І все це переросло в трагедію: внаслідок бездарного командування загинули тисячі найкращих синів українського народу .

Хочеш накидати на владу, яка на той момент пропрацювала 3 місяці - пиши про мусорську контрреволюцію і компрадорську буржуазію і олігархат, який за цей час ПС, звичайно ж, поборов, перестрілявши.....

0 олігархів!

Внаслідок бездарного командування загинули тисячі бійців , - в сводках Стрєлкова їх мільйони!

А ще десятки загинули тому, що ПС РАПТОВО перед вторгненням зник з позицій на Саур-Могилі?

А от реакція Яроша на ухвалення рятівного для нас і мертвого для сепаратистів закону про особливості місцевого самоврядування в ОРДІЛО:

9. Отже, вчорашній антидержавний та антиконституційний закон нелегітимного кримінально-олігархічного зброду, під назвою Верховна Рада, є послідовним кроком тих, хто зганьбив Помаранчевий майдан, злив зимову Національну Революцію і тепер здає споконвічні українські землі віковічному ворогу.

Це таємне голосування не має жодної ваги та юридичної сили. Вся ця наволоч, що голосувала за цей антинаціональний закон Порошенка майже ідентична тим, хто голосував за січневі закони Януковича. Його прийняття є спробою антидержавного заколоту.

Чекати дозволу від суддів, прокурорів, мусорів на ліквідацію цього верховнорадівського антиукраїнського підпілля - не варто. Ми маємо Національний і Конституційний обов язок ліквідувати це підпілля і захистити територіальну цілістність Держави !

1,5 роки пройшло... від рук ПС постраждало:

  • 0 олігархів
  • 0 суддів
  • 0 прокурорів
  • 0 чиновників
  • 1 Йовбак, а стоп, і той не постраждав

Далі в пості йдуть рагульські погрози, які коментувати смішно, та й сенсу немає.

Має сенс те, що всі ці зліплені ворожою пропагандою герої не мають нічого спільного з патріотизмом. Їх мета - не захист нашої землі від ворога, а брехня, маніпуляції, провокації, контрреволюція і знищення країни.

Пишучи пост про Про зрадників, угодовців і Перемогу Ярош добре знав про кого пише, змальовуючи свій автопортрет.

Але Перемога українського Народу буде, всупереч зрадникам і угодовцям.