Клюєва знаєте чому не затримали? Тому що бабки заніс, щоб утекти. А Мосійчук бабки не заніс. Мосійчука арештували, а Клюєва відпустили , - Ляшко на Шустері.

От в цьому і полягає вся суть, якої не розуміють українці. Клюєв поділився, а Мосійчук перейшов дорогу владі і не поділився своєю соткою, пише Зенон Дашак .

Багато людей пишуть, що злочини Майдану не розслідувані, ригів-корупціонерів ніхто не чіпає, а судять всяких Мосійчуків.

Це правильно, тільки яка різниця?

Спочатку арештовуєм тих, хто грабували, а поки дамо пограбувати новим?

Так, це політичні репресії. Тільки не такі, якими ми їх звикли бачити. Це політичні репресії мразі, яка вже грабує, проти мразі, яка хоче грабувати.

Українці не розуміють основного. Всі ці арешти - це частина політичного шоу, яке розігрується для вас - бездумного електорату.

Ви не помітили, що в країні нічого не міняється вже 26 років?

Ви постійно голосуєте за одних і тих самих, які просто перефарбовуються, змінюють і садять один одного.

Ви голосуєте за тих, хто стає владою, починає грабувати і пресувати опозицію.

Потім ви голосуєте за опозицію, яка стає владою, починає грабувати і пресувати стару владу, яка стала опозицією. І так по колу.

Ви кожного разу розчаровуєтесь, ви всі розумієте, що вас розводять, але перед кожними виборами ви, як справжні лохи, знову загоряєтесь надією, купуєтесь на яскраву виборчу агітацію, кажете: А раптом цього разу вони стануть чесними? і знову йдете ставити свою галочку.

А потім знову розчаровується для того, щоб згодом повірити і стати на свої вже потерті граблі.

Вони всі до одного - виродки, які грабують країну і просто садять таких самих виродків, щоб не заважали їм грабувати.

А коли виродки, яких посадили, вийдуть з тюрми і ви за них проголосуєте, вони так само почнуть грабувати і садити тих виродків, які їх посадили і за яких ви потім так само проголосуєте.