А я підтримую блокаду Криму, пише Dmitro Vovnyanko .

Голоду там не станеться про це уже сказав Айдер Муждабаєв в інтерв ю.

Проте вдарить по інфраструктурі. Москві доведеться самій завозити в Крим харчі, будівельні матеріали, товари ширвжитку Все це восени Коли паромна переправа от-от стане За умови, що компанії оператори паромів під санкціями.

Чому акцію проводять татари і правосеки? Тому що її не може провести держава Україна. Я не буду вдаватися в питання юридичні, я нагадаю, що така спроба уже була тоді натовп водіїв просто відштовхнув прикордонників. Звісно можна влаштувати стінку на стінку водіїв з НГ Європейська лівота та інші Ле Пени в екстазі битимуться. Нашим дипломатам буде потім ой як важко пояснювати, що Крим наша територія.

А так все чисто! Татари блокують. Правосеки допомагають. Менти охороняють. СБУ (я переконаний) забезпечує. Депутат від Блоку Порошенка Рафат Чубаров керує. Прикордонники вдають дурників. Водії казяться. Бізнесюки, що звикли годувати окупантів у Криму готують провокації. Кожен при справі фури стоять.

Правосеки в акції участь беруть? Так це ж чудово! Хлопці направили свої сили на мирні цілі це треба тільки вітати. Нардепи побігли піаритися? Дивовижно! Чим більше нардепів на квадратний метр тим менше провокацій і більше шансів на успіх всієї акції. З огляду на попередню законотворчу діяльність вказаних нардепів, можна сказати що їм нарешті знайшли застосування по здібностях.

Все чудово. Не шукайте в блокаді не зрад не перемог. Звичайне відстоювання Україною своїх інтересів. Гарно зрежисоване і вчасно розпочате.