Чимало нагальних проблем за 30 років керівництва не вирішувалось генеральним директором Волинського обласного дитячого територіального медичного об єднання Григорієм Ващиліним.

Приміщення кухні із 1997 року не ремонувалось, що особливо вдало акцентує дірявий дах. Персонал під час дощу підставляє тазики та дивом уникає потрапляння шматків стелі у страви. Старезні вікна пропускають холод та легко відчиняються ззовні.

Не менш проблемною є пральня закладу, де старі машини протікають, а відсутність вентиляційної системи ускладнює робочий процес прачок. Жінки змушені працювати у гумових чоботях та спецодязі, проте й це не рятує їх від промокання ніг.

Після того як Григорій Ващилін на початку лютого написав заяву на звільнення, обов язки керівника профільна соціальна депутатська постійна комісія облради рекомендувала покласти на заступника генерального директора по медичній частині Людмилу Гагаловську.

Представити тимчасового виконувача обов язків генерального директора до лікарні завітали заступник голови обласної ради Олександр Пирожик та голова фракції політичної партії Українське об єднання патріотів УКРОП в облраді, голова тимчасової контрольної комісії з питань перевірки комунальних підприємств, установ та організацій Вячеслав Рубльов. Як зазначив заступник голови облради, метою візиту стало перш за все ознайомлення із діяльністю та проблемами лікарні.

Сьогодні ми працюємо над тим, щоб жодну комунальну установу не оминути увагою, зауважив Вячеслав Рубльов. Ми відвідаємо усі установи та детально розглянемо чим і як допомогти. Одним із підходів буде зміна менеджменту. Так з першого кроку почнеться велика дорога, а Волинська область буде працювати по-іншому .

Вячеслав Рубльов запевнив колектив закладу, що керівники комунальних установ сьогодні можуть нічого не боятися і звертатись до голови обласної ради Ігоря Палиці з проблемами на пряму, а на найближчій сесії депутати зроблять все можливе, аби закласти кошти для вирішення зазначених питань.

Перші кроки у напрямку допомоги обласній дитячій лікарні були вже зроблені. З ініціативи обласної ради КП Волиньфармпостач надало лікарні препарати для дітей-сиріт на суму 18 тисяч гривень. Як зазначає директор підприємства Михайло Півнюк, список препаратів був наданий керівництвом медичного закладу, а тому містить найнеобхідніше.

Варто зазначити, що і фонд Ігоря Палиці Тільки разом давно співпрацює із обласною дитячою лікарнею. Серед втілених проектів ремонт холу консультативної дитячої поліклініки та художнє оформлення стін поліклініки та дитячої ігрової кімнати відділення онкопаталогії стипендіатами фонду, студентами Волинського державного училища культури і мистецтв.