16 лютого Верховна Рада заслухає звіт Кабінету Міністрів України. Представники фракцій політичних партій, що сформували чинну коаліцію, виступають за відставку уряду або його так зване часткове переформатування . Партія УКРОП вважає такі наміри та заяви членів правлячої коаліції спробою двірцевого перевороту та не підтримує їх.

Поточну кризу можна розв язати лише докорінною зміною політичної системи на принципово нових конституційних засадах. Є лише один конституційний спосіб: заява про розформування чинної коаліції, після якої фракціям відводиться 30 днів для формування нової. У разі неспроможності створити її має відбутися розпуск Верховної Ради та оголошення дострокових виборів.

Партія УКРОП закликає всіх членів парламентської коаліції нести відповідальність, яку поклали на них їхні виборці та український народ, а не намагатися бути відповідальними частково чи певною мірою . Якщо політична сила відчуває власну правоту, нехай іде на дострокові вибори та пояснює це людям. В Україні всі політичні питання має вирішувати народ, а не творці заколотів.