Шановні журналісти!

У четвер, 25 лютого 2016 року, лідери столичних осередків дев яти демократичних патріотичних політичних сил ( Українське об єднання патріотів УКРОП , Об єднання Самопоміч , Всеукраїнське об єднання Батьківщина , Всеукраїнське об єднання Свобода , Демократичний альянс , Громадянська позиція , Республіка , Сила людей , Національна Демократична партія України ) прийдуть на пленарне засідання Київради та закличуть депутатів підтримати проект рішення про зміну дати виборів до райрад столиці з 27 березня на 29 травня 2016 року.

В ході пленарного засідання Київради лідери 9 демократичних патріотичних політичних сил дадуть прес-брифінг.

Пленарне засідання Київради розпочнеться 25 лютого 2016 року, о 10:00, у приміщенні Київської міської ради (вул. Хрещатик, 36).

Київський УКРОП та інші демократичні патріотичні політичні сили вимагають від Київського міського голови Віталія Кличка, секретаря Київради Володимира Прокопіва та депутатів Київради включити до порядку денного засідання Київради та підтримати одноголосно проект рішення Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 липня 2015 року №787/1651 Про управління районами міста Києва . Цей проект рішення пропонує змінити дату проведення виборів до райрад столиці на 29 травня, оскільки в раніше визначений день (27 березня 2016 року), згідно з законодавством, ці вибори відбутися не можуть.

Нещодавно лідери дев яти політичних демократичних патріотичних сил опублікували спільну заяву, в якій закликали покарати винних за зрив виборчого процесу та запропонували призначити нову дату проведення виборів на День Києва 29 травня 2016 року.

Нагадаємо, вперше за історію незалежної України Окружний адміністративний суд Києва виніс 27 січня 2016 року ухвалу, якою фактично зупинив виборчий процес до районних рад у Києві. 29 січня 2016 року представники політичних сил підписали спільне звернення до Президента України та подали заяви до Генеральної прокуратури України і Національного антикорупційного бюро.

Додаткова інформація: +380931992500, kyiv.party@ukrop.com.ua