Міністерство оборони нарешті займеться будівництвом житла для закарпатських військових - активна позиції УКРОПу зрушила цю справу з мертвої точки, - повідомила голова Закарпатської обласної організації партії УКРОП Власта Негря.

Мова про будівництво житла для військових Мукачівського військового гарнізону. Цей об єкт протягом останніх кількох місяців постійно опинявся у центрі гучних скандалів, став причиною звільнення начальника Західного управління капітального будівництва Міністерства оборони України та початку тривалої судової тяганини із компанією-забудовником. А кілька днів тому ця ж компанія влаштувала чистку уже майже завершених квартир. Спеціально найняті люди зрізали і виносили із будівлі вже встановлені батареї. Придбані, за державний кошт.

Буквально на днях мені стало відомо, що Міністерство оборони вже виходило на зв'язок із нашою обласною адміністрацією і цікавилося, який об єм коштів необхідний для завершення будівництва. Зараз уже ведеться робота по детальному підрахунку необхідних витрат, і, схоже, військові таки отримали шанс найближчим часом заселитися до нових домівок , - розповіла Власта Негря.

За словами лідерки закарпатських укропівців, подібної реакції вдалося домогтись завдяки вчасній реакції та активній позиції місцевих активістів та укропівців, котрі стали на захист військових.

Дуже прикро, що для того, щоб солдати та офіцери отримали давно обіцяне та заслужене житло, Міністерству оборони доводиться регулярно нагадувати про його зобов язання перед захисниками України. На щастя, нам разом із військовими вдалося домогтися відновлення робіт на цьому будівництві і, сподіваюся, вже незабаром хлопці отримають свої квартири , - повідомила Власта Негря.