Заступник голови Одеської облдержадміністрації Юлія Марушевська подала свою кандидатуру для участі в конкурсі на посаду керівника Одеської митниці Державної фіскальної служби України.

Про це повідомили Укрінформу в прес-службі Державної фіскальної служби України.

Від 27 серпня, коли в ДФСУ розпочато прийом заявок, зареєстровано 71 претендента на участь в конкурсі на посаду начальника Одеської митниці. Прізвища усіх заявників буде оприлюднено 21 вересня 205 року , - зазначили у прес-службі.

У ДФСУ підтвердили, що серед претендентів на посаду начальника Одеської митниці є також Юлія Марушевська , яка працює заступником голови Одеської ОДА.

Варто зауважити, що на брифінгу 8 вересня 2015 року радник голови Одеської ОДА Саша Боровик наголосив на актуальності затвердження нового керівництва в облпрокуратурі та митниці:

Не будемо приховувати: нам складно, і нас саботують. Центральний уряд не дає те, що нам обіцяли, а без цього важко боротися з корупцією. Нам просто життєво важливо привести до Одеси нового прокурора і начальника митниці .

Нагадаємо, випускницю Київського університету ім. Тараса Шевченка Марушевську 9 вересня 2015 року, призначено заступником голови Одеської ОДА.

Свою участь у конкурсі ДФСУ на посаду керівника регіональної митниці Марушевська не коментує.