Сьогодні, 1 березня, на мітинг проти ПАТ Запоріжгаз зібралися жителі міста, представники бізнесу та громадських організацій Антикорупційний рух Запоріжжя і Всеукраїнського бюро люстрації і протидії корупції під стінами підприємства, щоб висловити свій протест проти завищення цін для споживачів і поставки неякісного газу запорожцям. Підтримав громадськість і депутатський корпус Запорізької міської ради.

Михайло Прасол, лідер фракції УКРОП в Запорізькій міськраді зазначив, що депутати щодня отримують десятки скарг від жителів на підприємство Запоріжгаз , яке є монополістом на місцевому ринку. За словами Михайла Прасола, запорожці просять депутатів розібратися в ситуації і навести порядок: На жаль, Запоріжгаз - монопольна структура, яка нав'язує нам ціни і умови, з якими ми змушені жити. Запорожці просто не в змозі платити за тими платіжками, які вони отримують з узятими з повітря цифрами . Також депутат зазначає і низьку якість газу, який Запоріжгаз надає населенню: Ми змушені миритися з тим, що житловий будинок може 7 днів стояти без газопостачання. Нам нав'язують лічильники, які фактично рахують повітря, тому що калорійність газу абсолютно не відповідає нормам .

Депутатський корпус наполягає на активних заходах з наведення порядку на підприємстві-монополіста. Лідер УКРОП в міськраді депутат Михайло Прасол розповідає: Ми наполягаємо на тому, щоб ті кримінальні справи, які були порушені проти Запоріжгазу , розглядалися в терміновому порядку. Ми вимагаємо відсторонити керівництво на час перевірки компанії. Також важливо, щоб в Запоріжжі було комунальне підприємство, яке не буде завищувати ціни на газ для населення. Тому що сьогодні проблема полягає в наступному: газ купується в Києві за однією ціною, а запорожцям продається за фінансово необґрунтованою і дуже завищеною ціною, яка включає всі втрати підприємства при транспортуванні, а оплачувати ці суми чомусь повинні запорожці .

Михайло Прасол також зазначив, що серед депутатів міської ради громадську ініціативу підтримали депутати-укропівці Запорізької міської ради Олег Коломоєць та Руслан Ярошенко, а також фракція Батьківщина в особі депутата міськради Олега Афанасьєва.

Депутати відзначили, що дане питання будуть піднімати в міській раді і постараються навести лад. Народні обранці також звернулися до керівництва Запоріжгаз , ті у відповідь погодилися відвідати чергове засіданні постійної комісії міськради з питань життєзабезпечення міста для подальшого вирішення питання.