Запорізька обласна рада розглянула звернення депутатів до Президента України Порошенко П.О. про припинення політичних репресій у справі Геннадія Корбана. Під час свого виступу голова фракції УКРОП в Запорізькій обласній раді Ярослав Гришин наголосив: "лідер нашої партії УКРОП Генадій Корбан зробив дуже багато до того, щоб врятувати нашу прифронтову область від вторгнення окупантів. Він 24 години на добу 7 днів на тиждень працював в кабінеті ОДА, рятуючи поранених, допомагаючи фронту, і фактично, керував обороною нашої області. Не випадково Президент нагородив Корабана бойовим орденом за мужність. Проте незаконне затримання Корбана, тиск силовиків на нього і його родину носить всі риси політичних репресій".

Лідер фракції УКРОП в Запорізькій обласній раді, правозахисник Ярослав Гришин під час свого виступу перед депутатами обласної ради заявив: " Колеги, перефразуючи Вольтера, скажу, що не завжди розділяю Ваші переконання, але готовий вмерти за ваше право їх висловлювати. Завтра на місці Корбана може бути кожен з нас. Давайте покажемо, що ми готові об'єднатися для солідарного захисту одне одного від всіх видів політичного тиску та репресій. Люди віддавали за нас свої голоси, щоб ми виправдали отриманий від них кредит довіри в роботі, а не для того, щоб ми сиділи за ґратами".

Депутати Запорізької обласної ради не підтримали звернення. "За" проголосували 24 депутати, 2- проти і 25 утримались.

Фракція УКРОП отримала підтримку від фракцій "Радикальна партія Ляшка", ВО "Батьківщина", всі депутати яких підписано звернення до президента. Утримались фракції "Опозиційного блоку", "Солідарність", "Нова політика", "Наш край".