Підготовка для приготування рекордної кількості вареників триває уже кілька днів і наступної неділі, 3 березня, гостинці поїдуть до зони АТО. Організовують волонтерську допомогу прихожани місцевої греко-католицької єпархії, а також Закарпатський обласний осередок партії УКРОП, котрий очолює відома в Закарпатті волонтерка Власта Негря.

Зараз ми завершуємо збір продуктів та організовуємо людей, котрі готові виділити свій час для приготування страви. Ми запланували зліпити вареники для двох тисяч чотирьохсот українських військових. Порція для кожного складатиме близько 8-10 вареників. Загалом, буде приготовано близько 20 тисяч вареників , - розповідає організаторка акції, лідер закарпатських укропівців Власта Негря.

Окрім їжі, волонтери греко-католицької єпархії відправлять до зони АТО життєво важливі медикаменти, придбані на кошти, які зібрала українська діаспора у Західній Європі, а також дві карети швидкої медичної допомоги, котрих зараз катастрофічно не вистачає у зоні конфлікту. Поїде допомога практично до лінії розмежування, де її зараз найбільше не вистачає.