Привернули увагу до неналежного розслідування злочину у Рахівській районній організації УКРОПу.

Мова про історію із затриманням майстра лісу одного із закарпатських лісництв, котрого звинувачують у браконьєрстві. Про цей факт днями офіційно заявили у правоохоронних органах області. Однак уже вчора стало відомо, що насправді головним фігурантом цієї справи є далеко не обвинувачена у злочині людина.

Насправді незаконне полювання влаштував не хто інший як директор Великобичківського лісницва Юрій Сойма. Завдяки своєму впливу він змусив власного підлеглого узяти на себе вину за злочин. Після цього у лісництві пробували сфальсифікувати документи та представити незаконне вбивство молодих оленів як плановий селекційний відстріл, замінивши дати на паперах , - розповів депутат Рахівської районної ради Микола Кокіш-Мельник. Однак завдяки вчасній реакції громадськості цьому вдалося запобігти. Зараз же розслідування та справедливе покарання злочинця, котрий перетворив державні землі на приватні мисливські угіддя, знаходиться під загрозою. Тому ми закликаємо обласного прокурора Володимира Янка та голову Закарпатської ОДА Генадія Москаля взяти під особистий контроль розслідування цього злочину та не допустити, щоб директор-браконьєр продовжував безкарно відстрілювати нещасних тварин .

За словами Миколи Кокіша-Мельника цей факт порушення законодавства далеко не перший і не останній у згаданому лісництві.

Буквально вчора, 17 лютого, поліція затримали представників лісової охорони, які незаконним чином вполювали чотирьох кабанів. При чому, це були вагітні самки. А, отже, мова йде про кілька десятків убитих тварин, котрі навіть не встигли народитися. І наразі залишається тільки здогадуватися, кого зроблять винним вже у цій історії , - зазначає Микола Кокіш-Мельник.