Закарпатські депутати звернулися до губернатора з вимогою справедливого розслідування скандальної браконьєрської справи. Відповідний відкритий лист підписали 19 депутатів Рахівської районної ради, в тому числі і з групи політичної партії УКРОП.

Справедливе розслідування справи із затриманням високопоставлених браконьєрів, про яку ще минулого тижня розповіли рахівські УКРОПівці, опинилося під загрозою, відтак депутати та громадські активісти району вирішили звернутися напряму до голови Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля з вимогою особисто проконтролювати слідчі дії та призначення справедливого покарання винуватцям.

Нам, депутатам Рахівської районної ради, стало відомо про факти браконьєрства працівників ДП Великобичківське ЛМГ , а саме: директор - Сойма Юрій Михайлович, його заступник - Демянчук Михало Васильович, головний лісничий Ясінчак Роман Васильович, лісничий Щербілівського лісництва - Лакатош Іван, помічник лісничого - Горбунов Олександр, майстри лісу - Куцин Василь, Лип як Юра, єгер - Варивода Павло , - сказано у зверненні депутатів.

Як розповів депутат Рахівської районної ради від партії УКРОП Микола Кокіш-Мельник, поліція вже почала розслідування цієї справи, однак він з колегами підозрює, що результати слідчих дій можуть серйозно відрізнятися від реальності.

Знаючи як це робилось раніше, просимо Вас взяти розслідування під особистий контроль знайти справжніх винуватців та добитися їхнього покарання. Дуже не хочеться, щоб були, як завжди, покарані цапи відбувайли . Можливо було б доцільно на період проведення слідчих дій відсторонити всіх підозрюваних осіб від роботи, для того, щоб унеможливити їхній вплив на слідство , - заявили у листі до Геннадія Москаля рахівські депутати.

На думку депутатів, повноважень голови ОДА вистачає для вчинення такого кроку.

Ми впевненні, що наші прохання та побажання будуть взяті до уваги, реформована поліція буде працювати по-новому, а злочинці будуть покарані і більше ніколи не одягнуть мундир лісівника , - заявляють депутати.