Інтернет підірвало відео затримання 31 липня скандальної блондинки-водія, яка намагалася задавити поліцейських. Жінка на червоному джипі припаркувала свою машину на автобусній зупинці і пішла в торговий центр. Це побачили патрульні, що проїжджали поруч і, коли водій повернулася, спробували оформити адміністративний протокол за порушення правил парковки. Замість того, щоб пред явити документи, жінка спробувала втекти, не дивлячись на поліцейських, що стояли перед машиною, пише o-doroge.com

В результаті, один з патрульних впав на капот авто, але і з поліцейським на капоті порушниця продовжила рух. Ситуацію врятував водій, що проїздив поруч, який своїм легковичком заблокував жінці можливість їхати далі. Коли ж поліцейські спробували затримати жінку-водія, та стала хамити, грубіянити і кричати, виправдовуючи свої дії маленькою дитиною, яка її чекає.

Малюка патрульні забрали і доставили до мами, а ось у жінки-водія замість одного адміністративного протоколу за порушення правил парковки тепер три за злісний опір поліції і за спробу задавити патрульних. При цьому сама водій виявилася дружиною міліціонера. Своїм обуренням вона поділилася з подругою, яка виклала скриншоти листування в мережу: