Волонтери центру Серце патріота відправились у чергову поїздку в зону АТО.

Під час цієї поїздки активісти відвідають 14-ту танкову бригаду (Єлизаветово), 14-ту бригаду (Мар янка), 72-гу бригаду (Новотроїцьке), 93-ю бригаду (Карлівка), 24-ий окремий штурмовий батальйон та батальйон у Авдіївці, де служать працівники підприємства Теремно Хліб .

Завдяки спонсорам волонтери підготували для бійців біноклі, теплий одяг, спеціалізоване взуття, продукти та засоби гігієни.

Серце патріота постійно співпрацює з батьками воїнів АТО. Традиційно і цього разу волонтери передають від рідних та близьких адресні посилки. Особливо активно до формування передач долучилась Ківерцівська районна громадська організація Спілка учасників АТО і волонтерів . Голова спілки Артур Завальний зазначив, що таку кількість продуктів (а це, за словами волонтерів, майже половина вантажу) допомогли закупити ДП Ківерцівське лісове господарство (керівник В. Сахнюк), готельно-ресторанний комплекс "Острів" (керівник М. Барабаш), ХМ "Українська місія Благовістя" (директор П. Чайка), приватний нотаріус Н. Кузьміч та приватний підприємець С. Мосійчук.

Волинська обласна парторганізація Українське об єднання патріотів УКРОП давно співпрацює із волонтерським центром Серце патріота . Цього разу УКРОП надав кошти на ремонт волонтерського бусу, пальне для поїздки та закупив гуму й запчастини для автомобілів військових.

Волонтерська діяльність дуже важлива. На сході воюють хлопці, які потребують продукти, одяг, запчастини для того, щоб гідно нести свою службу, наголосив голова фракції Українське об єднання патріотів УКРОП у Луцькій міській раді Ігор Поліщук. На жаль, зараз підтримка від держави не така як мала би бути, тому забезпечення бійців по суті тримається лише на волонтерах .

***

Довідково: Волонтерський центр Серце патріота працює з початку ведення військових дій на території України. Волонтери передають бійцям продукти харчування, засоби особистої гігієни, таблетки для очищення води, медикаменти, одяг, взуття, обмундирування, запчастини до спецтехніки, адресно доставляють посилки від рідних та близьких. За час роботи волонтери Серця патріота у зону бойових дій АТО здійснили більше 100 відряджень.

Благодійну допомогу постійно надає Волинська обласна регіональна парторганізація Українське Об єднання Патріотів УКРОП .

Контактний телефон керівника волонтерського центру Серце патріота Сергія Балицького 050-532-21-46.