Кожен депутат, який пройшов у місцеву раду чітко усвідомлює своє призначення у цій сфері. Проте не кожен знає механізми досягнення бажаного результату.

Аби покращити роботу депутатів, Волинська обласна регіональна парторганізація Всеукраїнське об єднання патріотів УКРОП організувала семінар-навчання для голів районних осередків партії та голів фракцій УКРОП у місцевих радах.

Провести семінар організатори запросили голову ГО Центр суспільних дій CIVITAS Володимира Зиля. У рамках навчання учасники прослухали лекції Права та обов язки депутатів місцевих рад , Керівництво фракцією та групою. Взаємодія в рамках коаліцій в раді та взяли участь у двох міні-тренінгах Інструменти діяльності депутатів місцевих рад та Лобіювання інтересів фракції під час розгляду бюджету та інших основних робіт питань ради . Депутати активно брали участь в обговореннях, виконували практичні завдання та інсценували засідання сесії.

Організатори зазначають, що систематично проводитимуть подібні семінари, щоб депутати-укропівці продуктивно працювали для волинян.