Зміна уряду без проведення позачергових виборів до парламенту порушить рівновагу у владі. Про це в ефірі телеканалу Еспресо.TV заявив народний депутат, член президії політради УКРОПу Віталій Купрій. Зокрема, він наголосив, що без якісного оновлення парламенту формування нового уряду неможливе та навіть небезпечне.

Не вдасться зараз нічого змінити. Уряд це похідна від парламенту, від коаліції. І якщо зараз якісний склад Ради не зміниться, уряд буде просто перетасованою колодою. Я не підтримую ні Яценюка, ні Авакова, але якщо зараз на посаду міністра МВС прийде людина від БПП, то в нас буде не МВС, а НКВС. 37-й рік я вам гарантую , наголосив нардеп. Він додав, що нині СБУ та прокуратура використовуються президентом для переслідування політичних опонентів, а якщо під вплив голови держави потрапить МВС, тоді встановиться тотальний контроль, а ситуація з порушенням прав людини розповзеться по всій країні .

Тому або ми зараз не порушуємо рівноваги ( яку забезпечує чинний прем єр. Ред .), або ми все ж таки переобираємо парламент , сказав Віталій Купрій. Разом з тим, він переконаний, що уряд так званих технократів потрібно змінювати, адже нинішні міністри більше року мирилися з гальмуванням реформ та тиском, а заявили про це тільки зараз. Довіри до них немає , підкреслив нардеп.

Віталій Купрій також висловив думку, що наразі президент не готовий до перевиборів парламенту через низький рейтинг його політичної сили. УКРОП виступає за перевибори. Чому президент їх не хоче? Тому що новий парламент може сформувати антипрезидентську коаліцію. Якщо чесно провести вибори, то президентові доведеться залишити Банкову. Мова може навіть іти про кримінальне переслідування. Тому він дуже занепокоєний , сказав політик.