Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер взяв під особистий контроль перебіг справи члена президії політради УКРОПу Геннадія Корбана. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook написав народний депутат України, член президії політради УКРОПу Віталій Купрій.

Сьогодні отримав відповідь на своє звернення до президента Європейської комісії пана Жан-Клода Юнкера... Пан Юнкер наголосив, що ЄС контролюватиме перебіг подій у справі політичного в язня Геннадія Корбана через власну делегацію в Україні , повідомив Віталій Купрій.

За словами нардепа, президент Єврокомісії також запевнив, що ЄС уважно стежить за дотриманням прав людини в Україні та регулярно веде перемовини з українською владою щодо цього питання. Віталій Купрій подякував Жан-Клоду Юнкеру за його позицію та увагу до проблеми політичних репресій і захисту прав людини в Україні, яка нині актуальна не менше, ніж за часів Віктора Януковича.

На думку політика, ні безвізовий режим із країнами Європи, ні повноцінне членство України в ЄС неможливі доти, поки людина, її гідність, здоров'я та життя не стануть для нашої держави найвищою цінністю.

Нагадаємо, з 25 по 28 січня у Страсбурзі, під час сесії ПАРЄ, Віталій Купрій провів низку зустрічей з європейськими високопосадовцями та поінформував їх про політичні репресії в Україні, зокрема, про справу члена президії політради УКРОПу Геннадія Корбана, який наразі перебуває під арештом.