Тимчасовий голова політради УКРОПу Денис Борисенко вкотре спростував оприлюднену в деяких ЗМІ інформацію про те, що нібито він у 2013 році працював помічником народного депутата від Партії регіонів Олега Царьова.

25 січня 2016 року я звернувся до апарату Верховної Ради з вимогою надати мені копії документів про те, що я нібито був помічником нардепа Царьова. Я отримав комплект документів, які є у Верховній Раді. В них йдеться про те, що немає моєї заяви про призначення мене помічником Олега Царьова , заявив Денис Борисенко у відповідь на опубліковану 12 лютого на сайті видання Українська правда інформацію та документи, які нібито підтверджують його співпрацю з одіозним регіоналом.

Денис Борисенко також наголосив, що ніколи не отримував посвідчення помічника Олега Царьова. В журналі видачі посвідчень стоїть не мій підпис. Посвідчення не я

Політик нагадав, що в 2013 році він отримав пропозицію обійняти посаду радника комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. Для оформлення на цій посаді він заповнив особову картку, надав копії паспорта та ідентифікаційного коду. Жодних інших документів чи заяв до жодних підрозділів Верховної Ради він не подавав .

Я жодного дня не виконував обов'язків помічника Олега Царьова. Я змушений трактувати відповідь апарату ВР як зізнання в незаконному використанні моїх персональних даних , додав Денис Борисенко. Крім того, політик повідомив, що в особовому листку обліку кадрів ВР вказано, що він свого часу був членом політичної партії Україна майбутнього , яка не має жодного стосунку до Олега Царьова.

Тимчасовий голова політради УКРОПу ще раз підкреслив, що востаннє перетинався з одіозним екс-нардепом 10 років тому, коли за його ж судовим позовом Царьова позбавили статусу депутата Дніпропетровської обласної ради та можливості очолити облраду. При цьому він нагадав, що історія про помічника Царьова вже не нова, адже аналогічна дезінформація свого часу була поширена і щодо народного депутата від Батьківщини Олексія Рябчина.

Тиражування інформації про начебто його роботу з Олегом Царьовим політик назвав продовженням дискредитації УКРОПу. Геннадій Корбан зазнає політичних репресій, на адресу партії звучать неправдиві звинувачення з боку правоохоронців, на членів партії тиснуть психологічно. Влада організувала цю кампанію для знищення опозиційної партії , сказав тимчасовий очільник політради УКРОПу.

Денис Борисенко закликав громадський рух Чесно , інтернет-видання Українська правда та низку інших засобів масової інформації припинити поширювати недостовірну й неправдиву інформацію щодо нього та інших громадян і провести справжні розслідування щодо непрозорих процедур призначення помічників депутатів ВРУ та використання апаратом парламенту персональних даних громадян без їхньої особистої згоди.