У Житомирі відбувся фестиваль-реквієм І мертвим, і живим , присвячений пам яті загиблих Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності, - інформує прес-служба громадської ради при облдержадміністрації

Задумуючи цей фестиваль, члени громадської ради намагались не лише віддати шану загиблим Героям, а й започаткувати традицію зустрічі учасників Майдану напередодні трагічної дати 20 лютого. Активісти політичної партії Українське об єднання патріотів УКРОП взяли участь у фестивалі.

За словами голови обласної організації, члена Громадської ради при облдержадміністрації Тетяни Пашкевич, у лавах партії по всій області є патріоти, які були на Майдані і які сьогодні воюють на Сході країни, бо революція гідності хоч і відбулася, але ще не завершилася. Передусім, ми сьогодні кожен проти корупції, свавілля правоохоронних органів та сил спецпризначення, політичних репресій, ми хочемо, щоб країна крокувала європейським вектором, а не таким, що придушує патріотів, замість того, щоб покарати винних у загибелі героїв Небесної Сотні, нинішніх учасників АТО , - зазначила Тетяна Пашкевич.

Багато житомирян, які брати участь у тих буремних подіях, - люди не публічні. Про них не пишуть газети, вони не зайнял и високих посад, не стали депутатами. Вони повернулись до свого звичного життя. Але завдяки їхньому подвигу змінився хід історії. На заході учасники Майдану, як Київського, так і Житомирського, мали можливість зі сцени розповісти про пережиті почуття, про героїзм своїх побратимів, відданість волонтерів.

Активісти громадської ради сподіваються, що фестиваль сприятиме патріотичному вихованню молоді, бо, долучаючись до участі в таких заходах, молоде покоління проймається гордістю за свою країну, любов'ю та повагою її героїв.