Депутати-укропівці у Радомишльській міській раді виступили з пропозицією створити громадську раду у місті. Таке рішення підтримало правління громадської ради при Житомирській облдержадміністрації.

Тепер досвід роботи громадської ради при облдержадміністрації намагатимуться використати на районному рівні. На жаль, не у всіх містах та районах області створені громадські ради. Є приклади, коли цей дорадчий орган існує лише на папері.

Члени громадської ради при облдержадміністрації готові допомогти у створенні та розбудові структури Радомишльської районної громадської ради та провести навчання з місцевими активістами.

"Громадська рада - це потужна сила і за громадянським суспільством майбутнє, яке сьогодні потрібно розбудовувати," зазначив на засіданні Леонід Комашко, депутат Радомишльської міськради.

Сьогодні стоїть ще багато завдань, продиктованих суспільством, значущих та актуальних як для громади району, міста, області, так і для України в цілому. Пріоритетом діяльності громадської ради мають бути захист прав і інтересів простої людини.