У січні за опалення місць загального користування, де є хоч одна батарея, львів яни отримали квитанції з величезними нарахуваннями. У соціальних мережах мешканці Львова обурюються розмірами оплат і вимагають відповідей від ЛМКП Львівтеплоенерго .

Ігор Зінкевич, керівник ГО Варта-1 , депутат Львівської міської ради від партії УКРОП, Наталія Шелестак, координатор Варти -700 кілька днів поспіль намагаються з ясувати підстави для таких великих нарахувань, однак наразі комунальні служби міста пояснюють, що січень був холодним місяцем і тому розмір оплати за опалення сходової клітки є настільки високим.

Інформація, зібрана приватним порядком від журналістів Києва, Одеси, Харкова, Сум підтверджує у інших містах України таких рахунків немає. Ця дорожнеча нав язана городянам винятково по-львівськи.

Мешканці об єднаються у протидії незрозумілим нарахуванням: пишуть листи із вимогою роз яснень в ЛМКП Львівтеплоенерго та Львівську обласну прокуратуру, телефонують на гарячу лінію міста та урядову гарячу лінію. 18 лютого збираються на особистий прийом до директора Львівтеплоенерго , щоб особисто спитати про складові тарифів на опалення місць загального користування.

Львів яни звертаються по допомогу до депутатів із вимогою з ясувати походження, розміри і законність таких нарахувань.

Ігор Зінкевич: Ми подаємо депутатський запит на ім я голови Львівської міської ради Андрія Садового із вимогою пояснити, на якій підставі львів ян змушують платити за січень по 300 700 гривень за опалення місць загального користування, особливо тих, де лише одна батарея центрального опалення на увесь під їзд.

Голова депутатська фракція Українське об єднання патріотів - УКРОП у Львівській міській раді Ігор Телішевський заявив, що фракція буде ініціювати публічне заслуховування директора ЛМКП Львівтеплоенерго Пакіжа С.П. на найближчому пленарному засіданні Львівської міської ради. Сподіваємось, що Андрій Іванович дослухається до нас і включить це питання до порядку денного.