Фракція УКРОП висловилась проти застосування індексу інфляції для орендарів. Однак, депутати Львівської міської ради не підтримали укропівців. Цьогоріч, усі, окрім тих, хто підписали угоду про оренду комунального майна з 1 січня 2016 року, платитимуть за оренду більше.

Ігор Телішевський, голова фракції Українського об єднання патріотів - УКРОП , наголосив, що місто, яке отримує, до прикладу, від проведення ярмарок лише 9 тисяч гривень, може собі дозволити не навантажувати критично бізнес зайвою оплатою. Відмова від індексації вартуватиме міському бюджету лише 9 млн. грн. за умови індексації 20%.

Однак, депутати вважають, що відмова від надходжень такої суми в міський бюджет на сьогодні- це надмірна розкіш.

Проте, Законом України Про державний бюджет України на 2016 рік зупинено дію норми ст. 10 ЗУ Про оренду державного та комунального майна в частині індексації орендної плати. Тому ті, хто заключив угоди про оренду уже цього року від індексації будуть звільнені.

Минулоріч рівень індексації становив 43 %, у січні цього року 0,9%.

Прем єр-міністр озвучив очікувану цьогоріч інфляцію на рівні 16%. Ми гадаємо, що її рівень буде вищий. Потрібно шукати інші джерела наповнення бюджету, а не збільшувати податки, - наголосив депутат-укропівець Ігор Гринда.