Українське об єднання патріотів УКРОП потрапило б до Верховної Ради, набравши понад 6% голосів виборців, якби парламентські вибори відбулися в лютому 2016 року. Про це свідчать результати дослідження електоральних настроїв, яке проводилось Інститутом Горшеніна з 8 по 17 лютого.

Відповідно до результатів соцопитування, загалом до Верховної Ради на початку лютого потрапили б дев ять політичних партій: Об єднання Самопоміч 13,4%, потенційна Партія Саакашвілі 12,2%, ВО Батьківщина 12,1%, Опозиційний блок 11,3%, Радикальна партія 10,3%, БПП Солідарність 8,5%, ВО Свобода 7,3%, УКРОП 6,1% та Громадянська позиція 5,6%.

За результатами голосування, без урахування потенційно можливої участі у виборах політичної сили під керівництвом голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі, УКРОП набрав би 6,3% голосів виборців.

У дослідженні взяли участь 2000 респондентів з усіх регіонів України, які визначилися з вибором кандидата, за винятком громадян на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, а також мешканців Автономної Республіки Крим. Похибка репрезентативності дослідження не перевищує 2,2%.