Один з учасників місцевого Майдану виклав в інтернеті власне відео, в якому облаяв старобільчан, які вийшли вшанувати пам ять загиблих Героїв Небесної сотні. Свою позицію автор відео пояснює тим, що захід був зорганізований місцевою владою, яка має тісні стосунки з Опозиційним Блоком. Однак місцевий активіст Володимир Козачек, розмістивши це відео, не подумав, що на захід прийшли військовослужбовці, учасники бойових дій, просто небайдужі люди. Так, на цьому відео він назвав учасника бойових дій, лідера фракції УКРОПу в районній раді Василя Хіміча заблудшим АТОшником .

Ми всі вшановуємо загиблих Героїв Небесної сотні, але обурює ставлення деяких особистостей, які навіть поминальні заходи намагаються спаплюжити. Чи то під тиском своєї нерозумності, чи то під дією запаморочувальних речовин ці люди роблять такі відео, нібито про шанування Героїв Небесної сотні, але про загиблих патріотів ми не чуємо ані слова. Замість того, тільки невдоволення місцевою владою, попутний осуд всіх, хто поминальною ходою вшанував пам ять загиблих Героїв та безглузді обвинувачення справжнім патріотам, які зі зброєю в руках боронили це місто від ворога. Нажаль, такі люди неспроможні до діалогу, до співпраці. А подібні вчинки ще раз доказують, що вони неспроможні також бути партнерами, друзями чи навіть достойними супротивниками. Їх можна тільки пожаліти , - прокоментував ситуацію заступник голови Луганського УКРОПу Артем Бручко.

Нагадаємо, 8 січня УКРОП прийняв рішення про вихід з місцевого Майдану через невиконання коаліційних домовленостей та перетворення акції протесту на гру кожної політичної сили в свої ворота .