Служба безпеки України вилучила два великих арсенали зброї у районі проведення антитерористичної операції.

За попередньою інформацією, колишні військовослужбовці одного з добровольчих батальйонів планували перевести вглиб України дві великі партії необлікованої зброї та боєприпасів.

У рамках спецоперації щодо недопущення незаконного обігу засобів масового ураження співробітники СБУ виявили поблизу села Бахмутівка Новоайдарівського району Луганської області автомобіль з підствольним гранатометом, тротиловими шашками, протипіхотними мінами та ручними гранатами різних типів, патронами і магазинами до автоматичної зброї тощо.

Другу партію зі зброєю було виявлено у схроні в покинутих приміщеннях заводу в селі Половинкіне Старобільського району Луганської області.

У схованці співробітники СБУ знайшли 33 кілограми тротилу в шашках, три автоматичні станкові гранатомети, кулемети, автомати Калашнікова, сорок ручних протитанкових гранатометів, ящики з патронами до стрілецької зброї різних калібрів, гранати різної модифікації, 7 реактивних снарядів до РСЗВ Град .

За вказаними фактами військовою прокуратурою Луганського гарнізону розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального Кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії.