Міжфракційна група створена нещодавно із членів депутатського корпусу. Їх всього 8 чоловік. Це воїни АТО, члени їхніх родин, волонтери. Депутати належать до різних партій, але об єднанні спільною метою зробити все можливе, аби ефективно вирішувались питання, що сьогодні є болючими для тих, хто обпалений війною на Сході.

Любомир Босаневич, координатор ІГО Допомога армії України , депутат Львівської міської ради:

Віталій Свінцицький пройшов службу на Сході, Маркіян Лопачак теж. У Ольги Пасевич в АТО загинув чоловік. Нас об єднало бажання бути максимально корисними тим, хто був в АТО і їх родинам.

На першому засіданні міжфракційної групи депутати визначили першочергове коло проблем, що вимагають негайного втручання. На наступному засіданні вирішили зустрітись із керівником Львівського комунального підприємства Рембуд , що будує квартири для атовців. Депутати хочуть знати обсяги будівництва, переглянути кошториси, раціональність витрачання виділених коштів. Серед важливого - увага до діяльності та призначення керівника Львівського комунального підприємства Центр допомоги воїнам АТО .

У міжфракційну депутатську групу з питань учасників АТО та їх сімей ввійшли депутати львівської міської ради Віталій Свінціцький, Любомир Босаневич, Маркіян Лопачак, Ольга Пасевич, Тарас Кльофа, Ігор Вань, Ігор Дякович, Уляна Пак.