Круглий стіл по боротьбі з корупцією в Херсоні зібрав понад півсотні активістів і журналістів.

Організаторами заходу були лідер партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП", голова актікорупційної депутатської комісії Херсонської міської ради Віталій Богданов і і лідер" Народного контролю", народний депутат Дмитро Добродомов.

Добродомов переконаний, що ключова роль у боротьбі з корупцією на всіх рівнях належить саме громадськості. На побутовому рівні це має виражатися у відмові від давання хабарів, на державному - в контролі за органами місцевого самоврядування та владою.

- Тиск мільйонів людей змусить будь-яку владу в будь-якій державі виконувати свої обіцянки, - упевнений нардеп.

У той же час завдання депутатів - не давати красти чиновникам: перешкоджати розкраданню коштів при формуванні бюджетів і при проведенні тендерів, чим і депутати з комітету з антикорупційної діяльності.

Депутат обласної ради, голова антикорупційної депутатської групи облради Олександр Шумей перерахував найважливіші звернення, подані фракцією УКРОП - про незаконне призначення начальника ДП "Херсонський морський торговельний порт", про резонансне затримання заступника голови облдержадміністрації на хабарі та ін.

Голова Херсонської облорганізації партії УКРОП Богданов зробив скандальну заяву про те, що бюджет ЖКГ Херсона на 2016-й рік вже "розпиляний".
Однак він пообіцяв, що фракція УКРОП за підтримки інших демократичних сил в Херсонській міській раді на сесії в цю п'ятницю "розпилу" завадить.