18 лютого жовківських активістів повідомили про припинення перевірки за заявою про те, що ЛКП Збиранка відкачує інфільтрати із Грибовицького сміттєзвалища та зливає їх у каналізацію Львова на вул. Торфяній.

Повідомлення одержав Ігор Муравський, голова екологічної комісії Жовківської районної ради, депутат райради від партії УКРОП.

Саме він ще 13 січня 2016 року написав заяву в поліцію, після того, як разом із іншими активістами застав біля озер з інфільтратами дві машини, що відбирали цю отруту, щоб злити у каналізаційні стоки міста. Водій однієї з машин пред явив угоду підписану між ЛМКП Львівводоканал та ЛМКП Збиранка про дозвіл на проведення таких робіт. Законність укладання такого дозволу у Камянко-Бузької поліції сумнівів, вочевидь, не викликала.

Слідчий Близнюк О.М. (робочий телефон 21-302) повідомив, що перевірку припинено, так як відсутні ознаки кримінального правопорушення . Повідомлення підписано начальником Жовківського відділу поліції О.Є.Гостішевим.

УКРОП чекає відповіді на депутатський запит на ім я голови Львівської міської ради Андрія Садового, де серед іншого, є питання щодо законності укладання угоди на злив інфільтратів.