19 лютого невідомі молодики спортивної зовнішності намагалися захопити приміщення Дніпропетровської міської ради, де в той час перебував мер міста Борис Філатов, представники міжнародної делегації, які прибули на нараду щодо запровадження електронного документообігу, та працівники мерії.

Відбулася спроба силового захоплення приміщення Дніпропетровської міської ради. Там наразі заблокований Борис Філатов разом з представниками іноземних делегацій та низкою заступників , повідомив народний депутат Андрій Денисенко під час з їзду партії УКРОП, який сьогодні відбувся в Києві. Він зазначив, що молодики, які увірвалися до приміщення міськради, намагалися застосувати фізичну силу та ламали двері кабінетів. За словами нардепа, на місце події оперативно прибули поліцейські, які зупинили спробу силового захоплення. Біля будівлі міськради також зібралися кілька десятків активістів та представників Правого сектора .

У свою чергу, тимчасовий голова політради УКРОПу Денис Борисенко під час з їзду партії закликав міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова зупинити бандитські формування, які нині діють у Дніпропетровську під керівництвом представників Опозиційного блоку та агентів президента Російської Федерації. Укропівець також припустив, що такі формування можуть співпрацювати з людьми з оточення президента Петра Порошенка.

Ми вимагаємо зупинити цих реваншистів, які перебувають на зарплатні у Путіна, Новинського та Опоблоку та співпрацюють з Порошенком у Дніпропетровську , заявив Денис Борисенко. Делегати з їзду підтримали рішення про звернення до міністра МВС України.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що відповідно до рішення Бабушкінського райсуду Дніпропетровська Загід Краснов більше не є секретарем міськради.