Невдовзі на офіційному сайті Сумської міської ради має з'явитися інтерактивний розділ Електронні петиції . Відповідне рішення ухвалив виконком ради після звернення УКРОПу Сумщини до міської влади щодо якнайшвидшого запровадження в місті дієвого механізму електронної демократії .

Про це сказано у відповіді чиновників на лист лідера УКРОПу Сумщини Владислава Лугового.

Згідно прийнятого владою Положення, після набрання тою чи іншою петицією необхідної кількості голосів (а саме 250), виконавчі органи за участі автора петиції повинні підготувати відповідне рішення міськради і терміново направити його на розгляд депутатів.

В сумській мерії кажуть, що відповідний сервіс запрацює найближчим часом .

Разом з тим, укропівці наголошують: виконання нового українського законодавства про звернення громадян через офіційні веб-сайти органів державної влади та місцевого самоврядування має бути не формальним, а дієвим. Адже електронні петиції мають сприяти усуненню міських проблем, а влада не повинна затягувати прийняття важливих рішень, - переконані укропівці. Напередодні партійці озвучили власне бачення того, як має функціонувати електронна демократія на Сумщині. Про це в матеріалі регіональних телевізійників .