В Полтаві відбулась прес-конференція депутата Полтавської обласної ради, голови Полтавської обласної організації партії УКРОП Сергія Солов я на тему: Досвід грузинських реформ для сучасної України .

Сергій Соловей розповів про результати візиту до Грузії, під час якого він та депутати від партії УКРОП мали можливість вивчити ефективний досвід реформ. Делегація відвідала Тбілісі на запрошення посла Грузії в Україні Міхеїла Уклеби з метою обміну досвідом для впровадження реформ в Україні.

Укропівець повідомив, що під час візиту українська делегація ознайомилася з успішним грузинським досвідом проведення реформ у сфері оформлення права власності, надання комунальних послуг, переробки побутових відходів, землекористування та землевідведення, організації функціонування міського господарства, а також пенітенціарної служби та поліції.

Ми провели зустрічі в парламенті, з головами та членами комітетів з євроінтеграції, місцевого самоврядування, охорони навколишнього середовища. Також делегація УКРОПу відвідала Міністерство внутрішніх справ Грузії, Міністерство виконання покарань, Будинок юстиції, Реєстраційну службу, мерію Тбілісі , - сказав депутат.

Окрему подяку за організацію візиту та допомогу у вивченні досвіду Грузії Сергій Соловей висловив

Нам хотілося побачити на власні очі, який саме передовий досвід можна перейняти в Грузії. Ми були в захваті від того, що побачили. Подібні реформи необхідно невідкладно впроваджувати в Україні, тим паче що в нашій державі працює ціла команда грузинських реформаторів , - додав він.