Українська позиція привела на лікарняну койку маленького патріота. В школі Данила Фоміна вдарив ногою у спину однокласник. Хлопчик впав зі сходів та отримав травму хребта.

Дитину госпіталізували, але декілька днів у лікарні їй не надавали ніякої допомоги, про що свідчать інші хворі, що знаходяться в палаті. Дитину- переселенця просто кинули напризволяще. Керівництво школи намагалося усіма силами зам яти те, що сталося.

Дізнавшись про цю страшну ситуацію, старобільський УКРОП забив на сполох. Інформація про маленького переселенця, здоров я якого знаходиться під загрозою, була негайно доведена депутатами-укропівцями до керівника Старобільської РДА А.Гаркавого. Очільник РДА навідався до лікарні, де перебуває Данило, після чого дитина стала отримувати належну медичну допомогу.

Мати Данила Дар я розповідає, що проблеми з деякими з однокласників у Дані почалися після того, як хлопчик став виражати свою патріотичну українську позицію. В школі вчителі неодноразово ругали хлопця за малюнки в жовто-блакитних кольорах, робили зауваження за наголос Слава Україні! або якщо він вітав військових, що йдуть повз школи. З цього приводу були навіть виклики батьків до школи. Відкрито ворожу позицію до дев ятирічного хлопчика зайняли з цього приводу й деякі діти, які вигукували до нього хохол або укроп .

В Луганській області ми звикли до того, що наша політична діяльність може нести загрозу нашому життю, нашим рідним та близьким. Ситуація на Сході була й залишається вкрай складною навіть на звільнених територіях. В тому, що сталося ми бачимо страшну картину, що коїться в деяких родинах і прямо відображається на дітях. На українській території життя та здоров я дитини опинилися під загрозою через те, що вона вважає себе українцем. Це страшно. Ще страшніша в цій ситуації злочинна позиція директора та педколективу школи, які не тільки не слідкували за примиренням дитячих конфліктів, а ще й відверто виражали антиукраїнську позицію, тим самим підігріваючи та створюючи можливості таких конфліктів. Луганський УКРОП вважає, що таким людям не місце в українських виховних закладах та буде боротися за те, щоб винних було покарано, а директора школи звільнено з посади. Окрім того, питанням ненадання медичної допомоги дитині буде займатися поліція. Луганський УКРОП триматиме ситуацію на жорсткому контролі ,- наголосив заступник голови Луганського УКРОПу Артем Бручко.

На сьогодні хлопчика в лежачому стані перевезли до Лисичанської лікарні. В самому кращому випадку дитину чекає місяць без руху на лікарняній койці. Зараз дитина проходить ретельне обслідування, яке коштує грошей. Також гроші знадобляться для подальшого лікування. Для родини переселенців, яка ще виховує меншу донечку, кожна копійчина стане великою допомогою.

Луганський УКРОП звертається до всіх небайдужих українців з проханням допомогти маленькому патріоту одужати!

Номер карти для пересилання коштів: ОЩАДБАНК 5104 7700 1327 6029.

Кут ь іна Дар я Серг іївна (мати) 38-095-07-93-872.

(виписки зі швидкої допомоги та медичної карти додаються)