За буремними баталіями "Кролик, йди вже" і "МВФ не дає грошей" українське суспільство, а надто ті його представники, які перебувають при владі, чомусь старанно не говорить про потребу докорінної перебудови національної економіки для формування нових джерел доходiв, - вважає голова Донецької обласної організації УКРОП Роман Світан.

На прикладі Донецької області він розказує, що процес "доїдання" радянської системи господарювання веде в нікуди. Ми так само добуваємо вугілля, яке є дорожчим за південноафриканське, так само ллємо метал за старими технологіями і ведемо неефективне сільське господарство. Ми старанно реформуємо і боремося з корупцією . А от голоси тих, хто пропонує нові ідеї для наповнення бюджету не чуємо , - наголосив він. Розмови про ІТ-технології та якісний агропром тривають вже майже два роки, але досі залишаються розмовами. А ще колись Україна була центром розвитку космічних технологій. Завдяки географічному положенню у нас є колосальний транспортний потенціал, що дає шалений поштовх розвитку туризму і т.д. , - говорить Роман Світан.

З огляду на це Роман Світан закликав патріотів при владі проявити себе саме у цьому, а не у взаємних обвинуваченнях. Виявлення напрямків, які можуть генерувати кошти ДЛЯ України має бути основним предметом дискусій , - підкреслив укропівець.