Депутат Рівненської районної ради від УКРОПу, волонтер та учасник АТО Андрій Смердов, спільно з волонтерами благодійної організації Фонд Руєвит ініціювали збір допомоги для наших бійців. До збору гуманітарки долучилися чотири сільські ради Рівненського району. Зокрема, Шубківська, Тайкурівська, Корнинська та Великожитинська сільради.

До благодійної справи долучилися і школярі із цих сіл. Діти принесли малюнки, листи, смаколики та сувеніри, які волонтери згодом передали бійцям 30-ї бригади батальйону Горинь . Селяни зібрали також продукти, одяг, взуття, ліхтарики та акумулятори для військових, які служать на передовій у Донецькій області.

Збирали все це три тижні, після чого волонтери все упакували та вирушили на схід. Із Рівного виїхали 12 лютого, а вже 15, на щастя цілими та здоровими, благополучно повернулися додому. Андрій Смердов розповів, що волонтерка Руєвиту Марта Гехт, яка теж їздила на передову, співала солдатам власних пісень, щоб трохи розважити їх.

"Військові дуже чекають наших візитів. Часто дзвонять, щоб запитати, коли ми вже приїдемо, замовляють подарунки. А ще, вони безмежно вдячні. Ледь стримують сльози читаючи дитячі листи та розглядаючи малюнки, які ми привезли", - розповідає волонтер-укропівець.

Андрій Смердов каже, що й надалі залучатимуть сільради та школи Рівненщини для збору допомоги військовим на передовій.