На Рівненщині відбувся пісенний марафон Боже, дай нам крила , під час якого збирали гроші на лікування пораненого в зоні АТО десантника Дмитра Булачка. Захід організували волонтери благодійної організації Фонд Руєвит . Загалом, під час марафону вдалося зібрати 7 717 гривень.

Марафон Боже, дай нам крила , п рисвячений пам`яті Героїв Небесної сотні, відбувся у Рівненській обласній філармонії. На сцені виступили місцеві колективи та релігійні хори. На концерт можна було зайти безкоштовно, але на вході стояли скриньки Руєвиту для збору коштів для пораненого десантника. Тож всі охочі мали нагоду допомогти.

25-річний Дмитро Булачок родом із міста Дубровиця, що на Рівненщині. Учасником антитерористичної операції хлопець став ще у квітні 2014 року. Дмитро - десантник, боєць 80-ої ОМБр. Він був поранений 21 липня 2014 року біля Луганського аеропорту під час визволення села Георгіївка. Боєць отримав кулю в стегно та контузію, багато його побратимів загинули. Більшу частину коштів на лікування військового вже зібрали, залишилося ще близько 100 тисяч гривень.

Голова Рівненського УКРОПу Діана Гордійчук та її заступники долучилися до збору коштів для лікування десантника. Зокрема, вони залучали місцевих спонсорів та брали участь у концерті пам яті.