Партія УКРОП закликає всі партії патріотичного спрямування до координації дій та створення системи непоборення одна одної. Досвід двох попередніх парламентських кампаній переконливо доводить: якщо патріотичні сили йдуть на вибори нарізно й створюють ситуацію зайвої політичної боротьби між патріотами, з цього можуть скористатися або агенти Кремля, або корупціонери у провладних партіях.

Голосів у Верховній Раді для зміни виборчого законодавства немає, тому вибори, найшвидше, відбуватимуться за чинним законом.

Оптимальною формою співпраці ми бачимо систему, за якої патріотичні партії висуватимуть власні окремі партійні списки, а на кожному мажоритарному окрузі буде висунутий єдиний кандидат від цих сил.

З партіями провладного спрямування та партіями, що виникли на уламках політичних сил режиму Януковича, будь-яке блокування ми вважаємо неможливим. Перші є лідерськими проектами, спрямованими на використання влади для власного збагачення, другі є засобом для уникнення відповідальності за минулі злочини та схованками для агентів Кремля.

Ми розуміємо ідеологічну різницю у підходах та конкретних політичних кроках між різними політичними силами патріотичного спрямування. Тому готові запропонувати й публічно обговорити низку принципів, які є безсумнівними для будь-якої патріотичної партії, зафіксувавши їх спільним рішенням у загальній міжпартійній декларації.

Відповідальність за проведення первинних переговорів з потенційними союзниками з їзд покладає на президію політради партії.

Результатом таких переговорів має стати створення постійної робочої групи, яка повинна сформувати пропозиції та доповісти про них політраді партії.