Корупційна Система, що продовжує силоміць утримувати владу в країні, посилює репресивний тиск на суспільство та громадян, які наважуються підняти голос проти її злочинів. Репресії це спосіб самозахисту Системи від нових політичних сил, що не входять до неї, і саме тому здатні викрити й порушити її тіньові механізми.

Справа члена президії політради УКРОПу Геннадія Корбана вже стала для українців та міжнародної спільноти наочним прикладом нахабного нехтування правом та законом. Поряд з цією справою маємо десятки прикладів політично вмотивованого переслідування патріотів та політиків, які представляють справжню українську опозицію.

Для захисту своїх можливостей відвертого грабунку народу й придушення будь-яких спроб громадянського спротиву прогнила та ненажерлива влада зберігає й використовує брутальну каральну машину, створену минулими режимами від Кучми до Януковича.

Безмежна жадібність, неповага до людей, острах перед майбутньою народною помстою створюють кругову поруку продажних чиновників, брехливих суддів та жорстоких охоронців сучасного режиму, які спільно знищують права та свободи українців, відвойовані на Майдані та фронті.

Натомість ця влада забезпечує надійний захист і комфортне життя крадіям мільярдів та веде перемовини з ворогом про амністію катів та вбивць українських воїнів і активістів.

Українське об'єднання патріотів УКРОП більше не бачить сенсу в зверненнях до влади щодо припинення політичних репресій і звільнення незаконно заарештованих та засуджених патріотів. Ця влада залишається глухою до голосу суспільства та цинічно нехтує думкою цивілізованого світу.

Тому УКРОП закликає демократичні партії, громадські та правозахисні організації до створення єдиних списків всіх репресованих, а також замовників та виконавців політичних репресій.

Ми й надалі надаватимемо допомогу потерпілим та відверто й гучно називатимемо відповідальних за несправедливе ув язнення і страждання людей.

Народна пам'ять не забуде нікого!

Злочинці мають знати: покарання невідворотне, справедливість буде відновлена!

СЛАВА УКРАЇНІ!