Анастасія Староскольцева депутат Дніпропетровської міської ради від політичної сили УКРОП - стала лідером рейтингу жінок-політиків міста. За даними соціологічного опитування, вона здобула значну підтримку городян - 20,1 %.

Аналітичне бюро Система напередодні свята 8 Березня провело опитування мешканців Дніпропетровська з приводу їх ставлення до участі жінок у політичних процесах. Найбільшу прихильність серед містян здобула Анастасія Староскольцева. У минулому році вона стала депутатом міської ради і є членом політичної сили Українське об єднання патріотів . Саме їй, серед 5-ти запропонованих кандидатур, віддали свою перевагу дніпропетровці.

Анастасія Староскольцева відома у місті як професійний журналіст та громадський діяч. Вона довгий час працювала на місцевих телеканалах, висвітлюючи найболючіші та найпроблемніші питання громади. У минулому році А.Староскольцева приєдналася до партії-патріотів УКРОП і разом з однопартійцями стала на захист інтересів простих українців, підтримуючи ідею побудови нової держави вільних громадян. Зараз Анастасія входить до комісії Дніпропетровської міської ради з питань бюджету та фінансів.

За результати дослідження, дніпропетровці позитивно ставляться і підтримують присутність представниць прекрасної половини людства в органах місцевої влади. Адже вважають їх більш гуманними та урівноваженими. Також вони додають, що було б не зайвим збільшити кількість місць для жінок в держустановах.

Соціологічне опитування було проведено з 1 по 2 березня 2016 року методом особисто опитування респондентів. Опитано 590 містян мешканців усіх районів міста Дніпропетровськ старше 18 років.

Вибірка стратифікована за демографічними ознаками та районом проживання.