Про це в ході прес-конференції в УНІАН повідомив генеральний директор компанії Олексій Мечинський.

За його словами з метою заволодіння корпоративними правами загарбники навмисне ввели в оману СБУ, надавши сфальсифіковані матеріали про співпрацю керівництва торговельної мережі з терористами так званої ДНР.

Олексій Мечинський заявив, що на даному етапі група осіб намагається хоча б тимчасово усунути від контролю над торговельною мережею керівництво ТОВ Практікер-Україна .

З цією цілю Службі Безпеки України зловмисники надали підроблені документи компанії і Правого сектора , які нібито свідчать про фінансування терористів через магазин в Макіївці Донецької області.

Насправді, за словами Мечинская, ТОВ Практікер-Україна не контролює даний магазин з листопада минулого року, про що керівництво офіційно повідомило всіх своїх бізнес партнерів.

За результатами дачі мною пояснень у СБУ немає ніяких претензій до фінансово-господарської діяльності ТОВ Торговий Дім Практікер-Україна , в тому числі з питань магазину в місті Макіївка. Ми є законослухняними підприємцями, і ні про яку зв язку з сепаратистами мови бути не може , - сказав Мечинський.

Керівник компанії додав, що на даний момент він звернувся до СБУ, Генеральної прокуратури та МВС з проханням розібратися в ситуації, запобігти рейдерську атаку на одного з великих платників податків України та притягнути злочинців до відповідальності.

За словами Мечинського, до організації та реалізації сценарію захоплення корпоративних активів причетні співробітники компанії, яким буде оголошено про звільнення за розкрадання коштів та майна торговельній мережі. Також, компанія вже почала внутрішнє розслідування відносно діяльності даних осіб та їх зв язку з так званої ДНР.

Він додав також, що торговельна мережа є прибутковою, що дозволяє справно платити податки до бюджетів різних рівнів, допомагати Збройним силам України і добровольчим батальйонам з моменту початку проведення операції в зоні АТО.